-17%
wireless bluetooth speaker
$18.00 $15.00
| Packaging Details: | 1*plastic box 1*USB cable line 1*Manual |
|---|---|
| Detail domicilio: | 2-3days for sample; 15-20days for mass production |
- Description
- Additional information
- Reviews(0)
- Q & A
Description
| Specificazione | |
| * Nome di u produttu | Wireless bluetooth speaker |
| * versione Bluetooth | Bluetooth v2.1 |
| * Gamma di travagliu | 10 metru |
| * Bluetooth Music Play | IÈ |
| * Line-in Music Play | IÈ |
| * Funzione di Call Free | IÈ |
| * TF card slot | IÈ |
| * Batteria | Built in 1200mAh rechargeable battery |
| * Tempu di ghjocu | 4 – 5 ore |
| * Profili | Supportu A2DP V1.2, Profili AVRCP V1.4 |
| * S/N | ≥80dB |
| * Risposta di frequenza | 150-18KHZ |
| * lucutura | 4Oh, 3W*2,40mm Dia. |
| * materie | ABS |
| * culore | Gloden, Argentu, Balck |
| * Peso | 400g |
| * Size | 180*58*60MM |
| * Accessori | Micro USB, scatula donu, manuale |
Additional information
| Peso | 0.4 chilò |
|---|
Sarà u primu à revue "wireless bluetooth speaker”
Vi tocca à esse ancu in Plessis una rivista.








Reviews
Ci sò ancu ùn recensioni.