-36%
mini parlante bluetooth portatile impermeabile V3.0
$19.50 $12.50
| Packaging Details: | mini parlante bluetooth portatile impermeabile V3.0 30pz / ctn,i mezi:49.5×31.5x 24 cm,G.w:10.1kgs | |
|---|
- Description
- Reviews(0)
- Q & A
Description
| Feature: | mini ,portable Santa |
| IPX4 impermeabile | |
| USB ricaricabile | |
| Wireless | |
| versione Bluetooth: | V3 + EDR |
| distanza di ricezione Bluetooth: | >10m |
| Cunsumu di energia: | 2.5W |
| Risposta di frequenza: | 50HZ-20KHZ |
| stakeholder: | >60dB |
| luddie: | <0.5% |
| Alimentazione elettrica: | batteria integrata 5V/1000mHA |
| Tempu di carica: | 4-5ore |
| U tempu di ghjucà musica: | 6-8ore |
| Dimensione unità: | 8.9X8.8X8CM |
| Furniture: | audio+usb+manuale |
| Packaging: | 30pcs/ctn Means:49.5×31.5x 24 cm G.w:10.1kgs | |
Sarà u primu à revue "mini parlante bluetooth portatile impermeabile V3.0”
Vi tocca à esse ancu in Plessis una rivista.






Reviews
Ci sò ancu ùn recensioni.