-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
Features:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Telefonu parlante senza mani cù Mic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. certificazione:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Home Teatro, Band Audio Portable, Telefuninu, Karaoke cerca, urdinatore, Stage, bagnu,piscina,spiaggia di mare,sport outdoor
7.Aux line x 1
8.linea di alimentazione USB x 1
9.Manuale x 1
- Description
- Reviews(0)
- Q & A
Description
Specificazione:
| Protocolu Bluetooth | version 4.1+EDR |
| Gamma Bluetooth | 10m |
| Unità di parlante | 40MM * 1 |
| pruduzzioni -Sintinedddi | 5W |
| Impedenza | 4Oh |
| Frequency | 100Hz à 20 kHz |
| Rapportu signale / rumore | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Batteria | 40000Lithium ricaricabile mAh |
| dimensioni | 165*80*25MM |
| Peso | 450/600g |
| Culore | Blu / Verde / Rosa / neru / biancu |
| Periudu di travagliu | 20-40 ore |
Sarà u primu à revue "usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Vi tocca à esse ancu in Plessis una rivista.






Reviews
Ci sò ancu ùn recensioni.