-23%
altoparlante di sonu di scatula metallica
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5W output, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Telefonu parlante senza mani cù Mic
5. NFC and TF optional
- Description
- Reviews(0)
- Q & A
Description
Details Quick
| Nome di marca: | numeru Model: |
Metal Box
|
Type: |
Active
|
|
| usu: |
urdinatore, Home Teatro, Karaoke cerca, Telefuninu, Band Audio Portable, Stage, Outdoor/Sports
|
cantu: |
3 (2.1)
|
Feature Special: |
Mini, Portable, Wireless
|
| Luogo di Origini: | Rapportu signale / rumore: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| Tempu di ghjocu: |
about 12 ore
|
versione Bluetooth: |
V4.0 + CSR
|
pruduzzioni -Sintinedddi: |
5W
|
| capacità Battery: |
2200MAH
|
Gamma di freccia: |
100Hz to 20KHz
|
culore: |
Grisgiu, Golden, Neru, Argentu
|
| certificazione: |
CE/FCC/ROHS/BQB
|
| versione Bluetooth | 4.0 |
| Frequency | 100Hz to 20KHz |
| pruduzzioni -Sintinedddi | 5W RMS |
| Batteria | 2200Mah |
| Tempu di ghjocu | about 12 ore |
| Dimensione unità | 95*95*22MM |
| NW/GW | 350/450g |
Sarà u primu à revue "altoparlante di sonu di scatula metallica”
Vi tocca à esse ancu in Plessis una rivista.




Reviews
Ci sò ancu ùn recensioni.