-32%
5Mini Bar Speaker Bluetooth Sound W
$28.10 $19.20
| Packaging Details: | scatula Prati cun Accessory: Mini USB,3.5cavu faccia MM, Fammi manuali Vols Sound Bar Speaker cù 2000 Mah Battery, 5Mini Bar Speaker Bluetooth Sound W |
|---|
- Description
- Reviews(0)
- Q & A
Description
| Sound Bar Speaker Specification | |
| * versione Bluetooth | Jerry |
| * Chipset | Bluetooth V2.1 + EDR |
| * Gamma di travagliu | 10 metru |
| * Bluetooth Music Play | IÈ |
| * Riproduzione di musica AUX-in | IÈ |
| * Carta TF Music Play | IÈ |
| * Batteria | Built in 2000mAh 18650 batterie |
| * Tempu di ghjocu | 4 ore |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Risposta di frequenza | 150-18KHZ |
| * lucutura | 4Oh, 5W*2 52mm 16 cores |
| * materie | ABS |
| * culore | Neru (Support Customized) |
| * Peso | 660g |
| * Dimensione: | 470*70*72MM |
| * Accessori | Scatola di culore / Cavu d'alimentazione / Specificazioni / Cavu LIN |
Sarà u primu à revue "5Mini Bar Speaker Bluetooth Sound W”
Vi tocca à esse ancu in Plessis una rivista.






Reviews
Ci sò ancu ùn recensioni.