-25%
Mga Wireless Stereo Speaker nga May Hook
$20.00 $15.00
| detalye packaging: | Ang kahon sa pagputos nga puno sa mga aksesorya nga Micro USB cable, Kolor nga Kahon Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker, Mga Wireless Stereo Speaker nga May Hook |
|---|---|
| Detalye delivery: | 15-20 adlaw sa trabaho |
- Description
- Dugang nga impormasyon
- Mga review(0)
- P & A
Description
| Waterproof Bluetooth Speaker Detalye | |
| * Bluetooth bersyon | Bluetooth V4.1 |
| * Working Range | labaw pa sa 10 metros |
| * Bluetooth Music Play | OO |
| * Kamot nga Libre nga Tawag nga Function | OO |
| * battery | 300mAh nga Baterya |
| * pagdula sa panahon | 5 mga oras |
| * Mga profile | Suportahi ang A2DP V1.2, Mga profile sa AVRCP V1.4; |
| * S / N | 85≥+/- 3db |
| * frequency tubag | 150-18kHz |
| * mamumulong | 3Oh 3W, 40mm Dia |
| * Materyal nga | ABS+Silicone |
| * kolor sa | Kahel/Pink/Berde/Itom/Asul |
| * Gibug-aton | 74g |
| * Accessory | Micro USB,Kolor nga Kahon |
| * uban | Sayon nga operasyon sa Voice |
Dugang nga impormasyon
| Gibug-aton | 0.074 kg |
|---|
Ang unang sa pagribyu "Mga Wireless Stereo Speaker nga May Hook”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.








Mga review
Adunay dili pa reviews.