-33%
wireless nga mamumulong
$18.00 $12.00
Kalidad
1. Cute bear design
2. Mini nga gidak-on, stuitable alang sa mga bata
3. nga adunay built-in nga rechargeable nga baterya, madaladala
4. with blue led indicator and flashing eyes
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| Ngalan sa Produkto | Robot speaker |
| Gidak-on sa yunit | 10.5×8.8x11cm |
| suplay sa kuryente | USB cable(gilakip) o built-in nga 3.7v lithium nga baterya |
| Panahon sa pag-charge sa baterya | 2~3 ka oras |
| Panahon sa pagdula sa musika | 2~3 ka oras |
| Max nga gahum output | 2w x 1 |
| Sakup sa frequency | 180HZ-20KHZ |
| Pagkasensitibo | ≥60DB |
| Gidak-on sa mamumulong | φ50 x H24mm |
| Audio input | 3.5mm audio jack cable(gilakip) |
Ang unang sa pagribyu "wireless nga mamumulong”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.








Mga review
Adunay dili pa reviews.