-47%
Wireless Deep Bass Bluetooth Speaker Uban sa Mic
$19.00 $10.00
- detalye packaging:
- Detalye delivery:
- 15-25adlaw
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
Features:
1.Wireless Bluetooth Input
2.Hand-free nga function
3.Pagdula/paghunong
4.Vol.-/Nakaagi nga kanta
5.Vol.+/Sunod nga kanta
6.Support TF card
7.IP4 Waterproof
8.Mainit nga punto sa pagbaligya: draftability
Teknikal nga Data:
| Profile sa Bluetooth: | V3.0 |
| Bluetooth protocol: | A2DP,AVRCP,OPP,SPP |
| RF nga gilay-on: | 10M |
| Frequency: | 280HZ-20KHZ |
| SNR: | ≥80dB |
| Kapasidad sa baterya: | 400mAh |
| Gi-rate nga gahum: | 3W |
| Espesipikasyon sa mamumulong: | 4 Oh 3 w F 45 mm |
| Materyal nga: | ABS + Metal |
Ang unang sa pagribyu "Wireless Deep Bass Bluetooth Speaker Uban sa Mic”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.






Mga review
Adunay dili pa reviews.