-39%
wireless bluetooth Professional speaker
$12.80 $7.80
| detalye packaging: | White box size:120*65*60mm Gidak-on sa karton:32*34*26cm QTY/CTN:50mga pcs N.W/G.W:9.5kg/11kg |
|---|---|
| Detalye delivery: | gipadala sa 5 adlaw human sa pagbayad |
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| certification | waterproof wireless bluetooth speaker CE, ROHS, FCC, BQB |
| Panahon sa Paghatud | 15-25days according to your quantity |
| detalye packaging | Puti nga kahon o customized nga kahon |
| Abilidad sa Paghatag | 10000 Piraso/Piraso / Adlaw |
| kolor sa | White/Black/pink/orange/blue/green |
| Mga Dimensyon | D50.6*H56.2 |
| Matang | Aktibo |
| Espesyal nga Hinungdan | Madaladala, waterproof wireless bluetooth speaker |
| Timbang sa produkto | 98g |
| Paggamit | Portable Audio Player, Mobile nga Telepono, Karaoke Player, computer, entablado |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Quality warranty | 1 tuig |
| S/N ratio | waterproof wireless bluetooth speaker ≥60dB |
| Materyal nga | ABS professional speaker |
| frequency tubag | 90Hz-20KHz |
| Input nga Boltahe | DC5V |
| Linya sa | suporta |
Ang unang sa pagribyu "wireless bluetooth Professional speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.






Mga review
Adunay dili pa reviews.