-49%
Rechargeable Zoomable High Power Led Headlamp
$9.80 $4.98
| detalye packaging: | Packing for Led Headlamp:Customized Design such as Gift Box,Wihte Box,Kolor nga Kahon. |
|---|---|
| Detalye delivery: | 7 adlaw sa trabaho |
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| Kahayag nga Kahayag | 3W American Cree XML Led Chip |
| Lamp Power(W) | 10 |
| warranty(Tuig) | 1 |
| Base Type | 2G11 |
| Materyal nga Lawas sa Lawas | Aluminum Alloy |
| Rating sa IP | IP65 |
| certification | EC,rohs |
| Runtime (h) | >12 |
| Tinubdan sa Gahum | Ma-rechargeable nga Baterya |
| Paggamit | Emergency and fishing |
| Type sa Baterya | 18650 Li-ion Rechargeable Battery |
| Numero sa Modelo | |
| Patik | |
| Dapit sa Sinugdanan | Tsina (Mainland) |
| Tinubdan sa Kahayag sa LED | 3W American Cree Led Chip |
| Product Color | Customized Design |
| Shockproof | OO |
| Oras sa Pag-charge (h) | 6 |
| Irradiation range | 200 Mga metro |
| Working Voltage | 3.7V |
| Product Weight | 180G(without battery) |
| function | Zoomable brightness functions |
Ang unang sa pagribyu "Rechargeable Zoomable High Power Led Headlamp”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.






Mga review
Adunay dili pa reviews.