-40%
Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker
$10.00 $6.00
| detalye packaging: | 1*gasa kahon 1*USB cable 1*User manual |
|---|---|
| Detalye delivery: | gipadala sa 10 adlaw human sa pagbayad |
- Description
- Dugang nga impormasyon
- Mga review(0)
- P & A
Description
| * Ngalan sa Produkto | OEM Bluetooth speaker |
| * Bluetooth bersyon | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Working Range | 10 metros |
| * Bluetooth Music Play | Oo |
| * Kamot nga Libre nga Tawag nga Function | Oo |
| * TF card music play | Oo |
| * FM | Oo |
| * AUX music play | Oo |
| * battery | 300mAh Lethium-ion battery |
| * pagdula sa panahon | 3 mga oras |
| * Mga profile | Suportahi ang A2DP V1.2, Mga profile sa AVRCP V1.4; |
| * S / N | ≥80db |
| * frequency tubag | 150-18kHz |
| * mamumulong | 4Oh 3W,40mm Dia |
| * Materyal nga | ABS |
| * kolor sa | Black+blue, gray, kahel, pula |
| * Gibug-aton | 160g |
| * kabahin: | 119.5*54.5*39mm |
| * Accessory | USB charging cable , manwal |
| * uban | Easy operation with Voice prompts |
Dugang nga impormasyon
| Gibug-aton | 0.16 kg |
|---|
Ang unang sa pagribyu "Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.








Mga review
Adunay dili pa reviews.