-34%
Portable mini wireless bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| detalye packaging: | Blister packing, colour box packing, white box packing, etc for wireless bluetooth speaker |
|---|---|
| Detalye delivery: | gipadala sa 5 adlaw human sa pagbayad |
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| certification | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Panahon sa Paghatud | 15adlaw |
| detalye packaging | Puti nga kahon o customized nga kahon |
| Abilidad sa Paghatag | 10000 Piraso/Piraso / Adlaw |
| kolor sa | pink, puti, itom, asul, berde, kahel |
| Mga Dimensyon | 39*39*39mm |
| Matang | Aktibo |
| Espesyal nga Hinungdan | Madaladala, mini |
| Product weight | 65g |
| Paggamit | Portable Audio Player, Mobile nga Telepono, Karaoke Player, computer, entablado |
| Speaker Box | 2014 new products electronic mini bluetooth speaker box r |
| Quality warranty | 1 tuig |
| S/N ratio | ≥70dB |
| Materyal nga | Aluminum alloy |
| frequency tubag | 90Hz-20KHz |
| Input nga Boltahe | DC5V |
| Linya sa | suporta |
Ang unang sa pagribyu "Portable mini wireless bluetooth speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.








Mga review
Adunay dili pa reviews.