-33%
portable bluetooth speaker
$18.00 $12.00
- detalye packaging:
- Puti nga kahon, kolor nga kahon, gify box, blister packing ug uban pa. cheap best bluetooth speakers/cheap bluetooth active speaker
- Detalye delivery:
- Mahitungod sa 15 working days after sample confirmation
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| kolor sa | pink, puti, itom, asul, berde, kahel |
| Mga Dimensyon | 102*54*48mm |
| Matang | Aktibo |
| Espesyal nga Hinungdan | Madaladala, mini |
| Timbang sa produkto | 190g |
| Paggamit | Portable Audio Player, Mobile nga Telepono, Karaoke Player, computer, entablado |
| bluetooth speaker | elegant lily cow horns for sale with mini speaker manual |
| Quality warranty | 1 tuig |
| S/N ratio | ≥70dB |
| Materyal nga | ABS Alloy |
| frequency tubag | 90Hz-20KHz |
| Input nga Boltahe | DC5V |
| Linya sa | suporta |
Ang unang sa pagribyu "portable bluetooth speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.








Mga review
Adunay dili pa reviews.