-45%
music mini bluetooth speaker with special transfer
$10.00 $5.50
| detalye packaging: | 3.5mm audio cable, USB cable, Manwal sa, gasa kahon Promotional Mini Bluetooth Speaker, Mini Bluetooth Speaker with Multi-Function |
|---|---|
| Detalye delivery: | 10-15 adlaw |
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| Ngalan sa Produkto | music mini bluetooth speaker |
| battery | 120 mAh |
| Bluetooth bersyon | 2.1+Si EDR |
| Sakup sa pagtrabaho | 10 metros |
| Panahon sa pagtrabaho | 2.5 mga oras |
| Tigpamaba | 4Oh 2W,23mm Dia |
| Materyal sa aparato | ABS+Silicon |
| Size | 50*33*15mm |
| Gibug-aton | 20g |
| Accessory | Micro USB,nga gasa nga kahon,manwal |
| frequency tubag | 150-18kHz |
| function | Bluetooth Music Play/ Hand Free Call/Remote camera/ Anti-nawala/ Pahinumdom sa tawag |
Ang unang sa pagribyu "music mini bluetooth speaker with special transfer”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.




Mga review
Adunay dili pa reviews.