-47%
mini nga wireless bluetooth speaker
$16.99 $8.99
Sales Points:
1.waterproof bluetooth speaker+Aux+handfree function
2.IPX6 for waterproof level
3.waterproof+ Drop resistance+ dustproof
4.OEM sevice.(brand,kolor,package customized)
function :
– This bluetooth speaker is100% and high quality
– This machine is a portable multimedia bluetooth speaker , which is disign exquisitely, convenient to carry
– Supply HIFI sound quality, low power dissipation
– PC, laptop, computer, MP3, MP4, mobile phone which have audio output connector to it directly
- Description
- Dugang nga impormasyon
- Mga review(0)
- P & A
Description
| Bluetooth | V 3.0 |
| Bluetooth transmission distance | 5-25 metros |
| TF card/FM radio | Dili |
| Line-in | oo |
| built-in Microphone | oo |
| Hand-free | oo |
| Mga Dimensyon: | φ90*H42mm |
| Gibug-aton: | 130g |
| Speaker output: | 3W |
| Frequency | 100Hz-20KHz |
| pagtuis | ≤0.5% |
| Signal-To-Noise | ≥85±2db |
| Bluetooth transmitter modulation | GFS,π/4 DQPSK, 8DPSK |
| Bluetooth transmitter power | 0-4dBm |
| battery | Built in li-ion battery/600mAh |
| Input connections | 3.5mm |
| Charging Voltage | DC 5V |
| Working Voltage | 3.3~4.5V |
| Oras sa Pag-charge | ~3h |
| Oras sa Playback | ~1.5h with LED |
| Housing Material | ABS |
| kolor sa | Pula,Asul,Puti,Black,etc/Optional |
Dugang nga impormasyon
| Gibug-aton | 0.13 kg |
|---|
Ang unang sa pagribyu "mini nga wireless bluetooth speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.








Mga review
Adunay dili pa reviews.