-38%
mini bluetooth speaker
$16.00 $10.00
| detalye packaging: | White box or customized box for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Detalye delivery: | gipadala sa 5 adlaw human sa pagbayad |
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| Panahon sa Paghatud | 15adlaw |
| detalye packaging | Puti nga kahon o customized nga kahon |
| Abilidad sa Paghatag | 10000 Piraso/Piraso / Adlaw |
| Mga Termino sa Pagbayad: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Mga Dimensyon | 82*82*57mm |
| Matang | Aktibo |
| Espesyal nga Hinungdan | Madaladala, mini, musika, musical, handsfree, stylish appearance |
| Product weight | 152g |
| Paggamit | Portable Audio Player, Mobile nga Telepono, Karaoke Player, computer, entablado, |
| Ngalan sa Produkto | OEM portable professional mini music bluetooth speaker |
| Quality warranty | 12 mga bulan |
| S/N ratio | ≥80dB |
| Materyal nga | ABS |
| frequency tubag | 150Hz-18KHz |
| Input nga Boltahe | DC5V |
| battery | 3.7v/400mAh |
| Gahum sa Paggawas | 3w(1kHz,THD1%) |
| Low MOQ | Support |
Ang unang sa pagribyu "mini bluetooth speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.






Mga review
Adunay dili pa reviews.