-54%
Gipangunahan nga Kahayag Bluetooth Speaker
$16.80 $7.80
| detalye packaging: | pacakge nga adunay puti nga kahon / customized nga kahon |
|---|---|
| Detalye delivery: | gipadala sa 15 adlaw human sa pagbayad |
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| certification | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Panahon sa Paghatud | 15adlaw |
| detalye packaging | Puti nga kahon o customized nga kahon |
| Abilidad sa Paghatag | 10000 Piraso/Piraso / Adlaw |
| kolor sa | pink, puti, itom, asul, berde, kahel, bisan unsang kolor mahimong ipasibo |
| Mga Dimensyon | 58*58*88mm |
| Matang | Aktibo |
| Espesyal nga Hinungdan | Madaladala, mini |
| gibug-aton | 145g |
| Paggamit | Portable Audio Player, Mobile nga Telepono, Karaoke Player, computer, entablado |
| kahon sa speaker | (Promosyon) Led Light Bluetooth Speaker Mini Para sa Dekorasyon sa Balay sa Kamping |
| Quality warranty | 1 tuig |
| S/N ratio | ≥70dB |
| Materyal nga | ABS |
| frequency tubag | 100Hz-20KHz |
| Input nga Boltahe | DC5V |
| Linya sa | suporta |
Ang unang sa pagribyu "Gipangunahan nga Kahayag Bluetooth Speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.






Mga review
Adunay dili pa reviews.