-38%
Gift portable bluetooth speaker
$8.00 $5.00
| detalye packaging: | 1*Blister box 1*USB cable 1*User manual |
|---|---|
| Detalye delivery: | Sampol: 5 adlaw sa trabaho, bulk order: 10-20 adlaw sa trabaho |
- Description
- Dugang nga impormasyon
- Mga review(0)
- P & A
Description
| * Ngalan sa Produkto | Gift portable bluetooth speaker |
| * Bluetooth bersyon | Bluetooth 2.1 |
| * Working Range | 10 metros |
| * Bluetooth Music Play | Oo |
| * Kamot nga Libre nga Tawag nga Function | Oo |
| * TF card music play | Oo |
| *USB music play | Oo |
| * AUX music play | Oo |
| * battery | 300mAh Lethium-ion battery |
| * pagdula sa panahon | 3-4 mga oras |
| * Mga profile | Suportahi ang A2DP V1.2, Mga profile sa AVRCP V1.4; |
| * S / N | ≥80db |
| * frequency tubag | 150-18kHz |
| * mamumulong | 4Oh 3W,36mm Dia |
| * Materyal nga | ABS+Silicone |
| * kolor sa | White/Brown/Blue/Pink |
| * Gibug-aton | 50g |
| * kabahin: | 50*51*50mm |
| * Accessory | USB charging cable , manwal, Blister box |
| * Ang uban | Easy operation with Voice prompts |
Dugang nga impormasyon
| Gibug-aton | 0.05 kg |
|---|
Ang unang sa pagribyu "Gift portable bluetooth speaker”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.








Mga review
Adunay dili pa reviews.