-38%
bluetooth woofer speaker with led light
$23.70 $14.70
| detalye packaging: | bluetooth computer speaker for Packing: White box/Customized box:108*106*105mm QTY/CTN:20PCS/CTN Carton Size:54*24*26cm N.W.:7.6KG/CTN G.W.:8.4KG/CTN 20’GP:21000PCS |
|---|---|
| Detalye delivery: | gipadala sa 5 adlaw human sa pagbayad |
- Description
- Mga review(0)
- P & A
Description
| certification | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Panahon sa Paghatud | 15adlaw |
| detalye packaging | Puti nga kahon o customized nga kahon |
| Abilidad sa Paghatag | 5000 Piraso/Piraso / Adlaw |
| kolor sa | puti, itom, |
| Mga Dimensyon | L73.6*W73.6*H80mm |
| Matang | Aktibo |
| Espesyal nga Hinungdan | Madaladala, mini,wireless, Unique design ,while working with blue led light |
| Timbang sa produkto | 188g |
| Paggamit | Portable Audio Player, Mobile nga Telepono, MP3/4, computer, entablado |
| Portable mini speaker | Multifunctional portable mini speaker bluetooth with fm radio |
| Quality warranty | 12 mga bulan |
| S/N ratio | ≥785dB |
| Materyal nga | ABS ,covered with rubber oil |
| frequency tubag | 90Hz-20KHz |
| Input nga Boltahe | DC5V |
| Linya sa | suporta |
Ang unang sa pagribyu "bluetooth woofer speaker with led light”
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka review.
Aduna ba kamo sa bisan unsa nga pangutana?
Kamo kinahanglan gayud nga mahimong Logged sa sa pag-post sa usa ka comment.






Mga review
Adunay dili pa reviews.