-36%
музычная міні калонка bluetooth
$16.90 $10.90
| ўпакоўка падрабязнасці: | аўтамабільная блютуз калонка 50шт / кор Памер белай скрынкі:7*7*6см Памер CTN:46*32*18см Г.В:11KG FOR Музычная bluetooth калонка |
|---|---|
| дэталь пастаўкі: | пастаўляецца ў 5 дзён пасля аплаты |
- апісанне
- водгукі(0)
- Пытанне & А
апісанне
| тэрмін пастаўкі | 15дзён |
| ўпакоўка падрабязнасці | Белая скрынка або наладзіць акно |
| магчымасць пастаўкі | 10000 Шт / шт / дзень |
| ўмовы плацяжу: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| памеры | Дыяметр 60*В50 мм |
| вага | 110г/дынамік, 135г/упак |
| Памер рогі | 25мм |
| колер | зялёны,белы,сіні,чорны,чырвоны,подгоняемый |
| выкарыстанне | партатыўны аўдыяплэер, Мабільны тэлефон,Караоке плэер на кампутар, этап, |
| скажэнне | 5.00% |
| гарантыя якасці | 12 месяцы |
| частата | 280ГЦ– 16KHZ |
| матэрыял | ABS |
| Выхад | 3.7V~4,2В+0,05В |
| уваходнае напружанне | аўтамабільны дынамік bluetooth - 5 В пастаяннага току |
| Канал | 3(2.1) |
| Пакет уключаны | 1дынамік, 1 USB-кабель,1Аўдыёкабель, |
| Нізкі MOQ | падтрымка |
| Суадносіны сігнал-шум | ≥95dB |
Будзьце першым, каб разгледзець «музычная міні калонка bluetooth”
Вы павінны быць ўвайшлі ў каб пакінуць водгук.








водгукі
Там няма ні аднаго адклікання.