-46%
Mini навізны дынамік бесправадной Bluetooth
$12.98 $6.98
- ўпакоўка падрабязнасці:
- дэталь пастаўкі:
- 3-15дзён
- апісанне
- Дадатковая інфармацыя
- водгукі(0)
- Пытанне & А
апісанне
| версія Bluetooth | V3.0 |
| працоўны дыяпазон | да 10 м |
| вымярэнне | 90*90*47мм |
| Вага нета | 249г |
| Суадносіны сігнал-шум | >=95 дБ |
| час працы | 8 гадзін |
| дынамік | 68мм |
| Частотная | 280Гц-16 Гц |
| Выхад на гучнагаварыцель | 3вага |
| скажэнне | <=0,5% |
| Напружанне/ёмістасць батарэі | 520мАг |
| Напружанне зарадкі акумулятара | 5V+-0,5В |
| Час зарадкі акумулятара | 2 гадзін |
Дадатковая інфармацыя
| вага | 0.249 кілаграм |
|---|
Будзьце першым, каб разгледзець «Mini навізны дынамік бесправадной Bluetooth”
Вы павінны быць ўвайшлі ў каб пакінуць водгук.






водгукі
Там няма ні аднаго адклікання.