-44%
colorful bluetooth speaker
$17.99 $9.99
Асаблівасці:
1).з 2 дынамік і адзін пасіўны дынамік
2).матэрыял:Crystal UV сэнсарны верх + гумовыя алейныя бакі + амартызацыйная падушка ўнізе
3):Функцыя NFC(неабавязковы)
4).Built -in 500mha Rechargeable lithium battery,Да 4 hours playing time
5)Гучная сувязь/убудаваны мікрафон
6)Галасавая інструкцыя
7)падтрымка :Дапаможны лінейны ўваход
- апісанне
- водгукі(0)
- Пытанне & А
апісанне
спецыфікацыя:
| Пратакол Bluetooth | version 2.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10м |
| Дынамік | 40мм * 1 |
| Выхадныя магутнасць | 5W |
| поўны супраціў | 4аб |
| частата | 100Hz to 20kHz |
| Суадносіны сігнал/шум | >75дБ |
| THD | <0.5% |
| акумулятар | 500Літыевая батарэя мАг |
| памеры | 70*70*76мм |
| вага | 245г |
| Colour | Blue/Green/Pink/black/white |
| Working Period | 3-4 гадзін |
Будзьце першым, каб разгледзець «colorful bluetooth speaker”
Вы павінны быць ўвайшлі ў каб пакінуць водгук.








водгукі
Там няма ні аднаго адклікання.