-51%
Святлодыёдны ліхтар для кемпінга з дынамікам bluetooth
$38.00 $18.80
Асаблівасці
1. Датчык сэнсарных перамыкачоў.
2. з функцыяй Handfree.
3. Націсканне клавіш для кіравання прайграваннем/спыненнем дынаміка Bluetooth, папярэдні/наступны, павелічэнне/памяншэнне гучнасці,
вкл/выкл і диммер для святлодыёднага святла.
4. Убудаваная акумулятарная Li-батарэя з ёмістасцю: 2200 мА/г.
5. Узровень воданепранікальнасці IPX4, дазваляюць выкарыстоўваць дынамік на вуліцы і для святла ў кемпінгу.
- апісанне
- водгукі(0)
- Пытанне & А
апісанне
| памер блока | 104х95х190 мм |
| версія Bluetooth | V2.1 + EDR |
| крыніца харчавання | убудаваны літый-іённы акумулятар 3,7 В/2200 мАг або адаптар пастаяннага току(выключаны) |
| Максімальная магутнасць для гучнагаварыцеля | 5вага |
| Максімальная магутнасць святла | 1вага |
| частата | 20HZ-20кГц |
| адчувальнасць | ≥70dB |
| скажэнне | ≤0.5% |
| Водатрывалы ўзровень | IPX4 |
| скажэнне | ≤0.5% |
| час зарадкі | 4-5 гадзін |
| час гучання | да 4 гадзін (праз bluetooth) або 8 гадзін для начнога святла |
| Bluetooth атрымліваючы адлегласць | ≥10m |
Будзьце першым, каб разгледзець «Святлодыёдны ліхтар для кемпінга з дынамікам bluetooth”
Вы павінны быць ўвайшлі ў каб пакінуць водгук.








водгукі
Там няма ні аднаго адклікання.