-47%
Bluetooth-дынамік з USB-портам
$19.00 $10.00
| ўпакоўка падрабязнасці: | outdoor bluetooth speaker 1.White box 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,кіраўніцтва карыстальніка 3., OEM packaging are welcome |
|---|---|
| дэталь пастаўкі: | пастаўляецца ў 5 дзён пасля аплаты |
- апісанне
- водгукі(0)
- Пытанне & А
апісанне
| тэрмін пастаўкі | 15дзён |
| ўпакоўка падрабязнасці | Белая скрынка або наладзіць акно |
| магчымасць пастаўкі | 10000 Шт / шт / дзень |
| ўмовы плацяжу: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| памеры | 27.5*27.5*14мм |
| вага | 150г/дынамік, 165г/упак |
| Памер рогі | Sucker Bluetooth Speaker is 40mm |
| колер | зялёны,белы,сіні,чорны,чырвоны,подгоняемый |
| выкарыстанне | партатыўны аўдыяплэер, Мабільны тэлефон,Караоке плэер на кампутар, этап, |
| скажэнне | 5.00% |
| гарантыя якасці | 12 месяцы |
| частата | 200Hz——20KHz |
| матэрыял | ABS |
| Выхад | 3.7V~4,2В+0,05В |
| уваходнае напружанне | outdoor bluetooth speaker input is DC5V |
| Канал | 3(2.1) |
| Пакет уключаны | 1дынамік, 1 USB-кабель,1Аўдыёкабель, |
| Нізкі MOQ | падтрымка |
| Суадносіны сігнал-шум | ≥80dB |
Будзьце першым, каб разгледзець «Bluetooth-дынамік з USB-портам”
Вы павінны быць ўвайшлі ў каб пакінуць водгук.






водгукі
Там няма ні аднаго адклікання.