-25%
Hook ilə Wireless Stereo Dinamik
$20.00 $15.00
| Packaging Ətraflı: | aksesuarlar Micro USB kabel ilə dolu Qablaşdırma qutusu, Color Box Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker, Hook ilə Wireless Stereo Dinamik |
|---|---|
| Çatdırılma Ətraflı: | 15-20 iş günləri |
- təsvir
- Əlavə informasiya
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Waterproof Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth versiyası | Bluetooth V4.1 |
| * İş diapazonu | more than 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * Əl Sərbəst Zəng Funksiyası | HƏ |
| * batareya | 300mAh Battery |
| * vaxt Playing | 5 saat |
| * Profillər | A2DP V1.2 dəstəyi, AVRCP V1.4 profilləri; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * Tezlik reaksiyası | 150-18KHZ |
| * Dinamik | 3Oh 3W, 40mmm O |
| * material | ABS+Silicone |
| * rəng | Orange/Pink/Green/Black/Blue |
| * çəki | 74g |
| * Aksessuar | Micro USB,Color Box |
| * others | Easy operation with Voice |
Əlavə informasiya
| çəki | 0.074 Kiloqram |
|---|
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunHook ilə Wireless Stereo Dinamik”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.








Reviews
heç bir fikir var.