-41%
Power Bank Portable Speaker Bluetooth
$22.00 $13.00
| Packaging Ətraflı: | aksessuarı ilə qutusu qablaşdırılması: Mini USB,3.5mm audio kabel, istifadəçi kitabçası Functional Portable Speaker Bluetooth in Promotion, Power Bank Portable Speaker Bluetooth |
|---|
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Portable Speaker Bluetooth Specification | |
| * Bluetooth versiyası | Jerry |
| * Çipset | Bluetooth V2.1+EDR |
| * İş diapazonu | 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * AUX-in Music Play | HƏ |
| * TF card Music Play | HƏ |
| * batareya | Built in 4400mAh |
| * vaxt Playing | 10-15 saat |
| * S/N | ≥ 90dB |
| * Tezlik reaksiyası | 90-20KHZ |
| * Dinamik | 4Oh, 5W*1 |
| * material | Metal |
| * rəng | Gümüş, Qara, Gold |
| * çəki | 460g |
| * Ölçü: | 130*35*60mm |
| * Aksessuar | Color box/Power cable/Specification/LIN cable |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunPower Bank Portable Speaker Bluetooth”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.








Reviews
heç bir fikir var.