-33%
portativ bluetooth dinamik
$18.00 $12.00
- Packaging Ətraflı:
- Ağ qutu, rəng qutusu, gify box, blister qablaşdırma və s. cheap best bluetooth speakers/cheap bluetooth active speaker
- Çatdırılma Ətraflı:
- Haqqında 15 working days after sample confirmation
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| rəng | çəhrayı, ağ, qara, mavi, yaşıl, narıncı |
| Ölçülər | 102*54*48mm |
| Type | aktiv |
| xüsusi Feature | Portable, mini |
| Product çəki | 190g |
| istifadə | Portable Audio Player, Mobile Phone, Karaoke Player, Kompüter, mərhələ |
| bluetooth speaker | elegant lily cow horns for sale with mini speaker manual |
| Quality zəmanət | 1 il |
| S / N nisbəti | ≥70dB |
| material | ABS Alloy |
| Tezlik reaksiyası | 90Hz-20KHz |
| Giriş gərginlikli | DC5V |
| Line | dəstək |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunportativ bluetooth dinamik”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.








Reviews
heç bir fikir var.