-36%
musiqi mini bluetooth dinamik
$16.90 $10.90
| Packaging Ətraflı: | avtomobilin bluetooth dinamiki 50ədəd / ctn White qutusu ölçüsü:7*7*6santimetr CTN ölçüsü:46*32*18santimetr G.W:11KG FOR Musiqili bluetooth dinamik |
|---|---|
| Çatdırılma Ətraflı: | sövq 5 gün ödənildikdən sonra |
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Çatdırılma vaxtı | 15gün |
| Packaging Ətraflı | White qutusu və ya özelleştirilmiş qutusu |
| Təchizat bacarığı | 10000 Ədəd / Parça / Gün |
| Ödəniş şərtləri: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Ölçülər | Dia60*H50mm |
| çəki | 110g/dinamik, 135g/paket |
| Buynuz ölçüsü | 25mm |
| rəng | yaşıl,ağ,Mavi,Qara,qırmızı,xüsusiləşdirilmiş |
| istifadə | Portable Audio Player, Mobile Phone,Karaoke oyunçu kompüter, mərhələ, |
| Təhrif | 5.00% |
| Quality zəmanət | 12 Aylar |
| Tezlik | 280HZ– 16KHZ |
| material | ABS |
| Çıxış | 3.7V~4.2V+0.05V |
| Giriş gərginlikli | avtomobil bluetooth dinamikinin girişi DC5V-dir |
| Kanal | 3(2.1) |
| Paket daxildir | 1Natiq, 1 USB kabel,1Audio Kabel, |
| Aşağı MOQ | dəstək |
| Siqnaldan səs-küyə | ≥95dB |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunmusiqi mini bluetooth dinamik”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.








Reviews
heç bir fikir var.