-46%
mini novelty wireless bluetooth speaker
$12.98 $6.98
- Packaging Ətraflı:
- Çatdırılma Ətraflı:
- 3-15gün
- təsvir
- Əlavə informasiya
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Bluetooth versiyası | V3.0 |
| Working range | up to 10m |
| Ölçü | 90*90*47mm |
| Xalis çəki | 249g |
| Siqnaldan səs-küyə | >=95dB |
| İş vaxtı | 8 saat |
| Natiq | 68mm |
| Tezlik reaksiyası | 280Hz-16Hz |
| Loudspeaker output | 3w |
| Təhrif | <=0.5% |
| Battery voltage/capacity | 520mAh |
| Battery charging voltage | 5V+-0.5V |
| Battery charge time | 2 saat |
Əlavə informasiya
| çəki | 0.249 Kiloqram |
|---|
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunmini novelty wireless bluetooth speaker”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.






Reviews
heç bir fikir var.