Quick Ətraflı
- daraq: Yox
- Uyğun Marka: all smart phone
- material: Metal+PC, plastic+metal
- zəmanət: 1 il
- rəng: assorted colors
- boy: 43*41mm
- NW: 20g
- Custom Logo: acceptable
- Uyğun: Mobil telefon, tablet, GPS etc.
- Paket: Retail Package
- Free samples: bəli
$3.80 $2.35
| Main Material | Plastic+ Mental |
| zəmanət | 1 il |
| rəng | assorted colors |
| boy | 43*41mm |
| NW | 20g |
| GW | 30g |
| Custom Logo | məqbul |
| Uyğun | Mobil telefon, tablet, GPS etc. |
| Packaging Ətraflı: | 500 pieces cat shape grip phone holder to a carton, karton ölçüsü: 40*35*35santimetr, GW: 17Kiloqram |
|---|---|
| Çatdırılma Ətraflı: | sövq 7 gün ödənildikdən sonra |
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.
Reviews
heç bir fikir var.