-47%
bluetooth speaker with USB port
$19.00 $10.00
| Packaging Ətraflı: | outdoor bluetooth speaker 1.White box 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,istifadəçi kitabçası 3., OEM packaging are welcome |
|---|---|
| Çatdırılma Ətraflı: | sövq 5 gün ödənildikdən sonra |
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Çatdırılma vaxtı | 15gün |
| Packaging Ətraflı | White qutusu və ya özelleştirilmiş qutusu |
| Təchizat bacarığı | 10000 Ədəd / Parça / Gün |
| Ödəniş şərtləri: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Ölçülər | 27.5*27.5*14mm |
| çəki | 150g/dinamik, 165g/paket |
| Buynuz ölçüsü | Sucker Bluetooth Speaker is 40mm |
| rəng | yaşıl,ağ,Mavi,Qara,qırmızı,xüsusiləşdirilmiş |
| istifadə | Portable Audio Player, Mobile Phone,Karaoke oyunçu kompüter, mərhələ, |
| Təhrif | 5.00% |
| Quality zəmanət | 12 Aylar |
| Tezlik | 200Hz——20KHz |
| material | ABS |
| Çıxış | 3.7V~4.2V+0.05V |
| Giriş gərginlikli | outdoor bluetooth speaker input is DC5V |
| Kanal | 3(2.1) |
| Paket daxildir | 1Natiq, 1 USB kabel,1Audio Kabel, |
| Aşağı MOQ | dəstək |
| Siqnaldan səs-küyə | ≥80dB |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunbluetooth speaker with USB port”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.






Reviews
heç bir fikir var.