-37%
Bluetooth Speaker with Digital Screen
$24.50 $15.50
| Packaging Ətraflı: | aksessuarı ilə qutusu qablaşdırılması: Mini USB,3.5mm audio kabel, istifadəçi kitabçası Specifical Design Subwoofer Speaker, Fashion Portable Subwoofer Bluetooth Speaker with Digital Screen |
|---|
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Subwoofer Speaker Specification | |
| * Bluetooth versiyası | Bluetooth 3.0 |
| * Çipset | Conwise |
| * İş diapazonu | 10 metr |
| * Bluetooth Musiqi Oynamaq | HƏ |
| * Line-in Music Play | HƏ |
| * TF card Music Play | HƏ |
| * batareya | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * vaxt Playing | 8-10 saat |
| * Profillər | A2DP V1.2 dəstəyi, AVRCP V1.4 profilləri; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Tezlik reaksiyası | 150-18KHZ |
| * Dinamik | 4Oh, 5W*1 |
| * material | wooden frame+leather |
| * rəng | qızıl |
| * çəki | 520g |
| * Ölçü: | 110*140*70mm |
| * Aksessuar | DC charging line, audio in line, təlimat |
| * Digərləri | Səsli göstərişlərlə asan əməliyyat |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olunBluetooth Speaker with Digital Screen”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.




Reviews
heç bir fikir var.