-25%
top cüt buynuzlu bluetooth stereo dinamik
$48.00 $36.00
| Packaging Ətraflı: | qoşa buynuzlu bluetooth stereo dinamik: Ağ qutu, rəng qutusu, Hədiyyə qutusu, blister qablaşdırma və s. |
|---|---|
| Çatdırılma Ətraflı: | sövq 10 gün ödənildikdən sonra |
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Packaging Ətraflı | Ağ qutu ,Hədiyyə qutusu və ya xüsusi qutu |
| Təchizat bacarığı | 10000 Ədəd / Parça / Gün |
| rəng | istənilən pantone rəngi mövcuddur. |
| Ölçülər | 90*90*90mm |
| Type | aktiv |
| xüsusi Feature | Portable, mini |
| Product çəki | 290g |
| istifadə | Portable Audio Player, Mobile Phone, Karaoke Player, Kompüter, mərhələ |
| vatop bluetooth simsiz dinamikləri | yeni 2 ilə 1 ayrıla bilən kanal 2.0 vatop bluetooth simsiz dinamiklər istehsalçısı |
| Quality zəmanət | 1 il |
| S / N nisbəti | ≥65dB |
| material | ABS və alüminium ərintisi |
| Tezlik reaksiyası | 150Hz-18KHz |
| Giriş gərginlikli | DC5V |
| Funksiya | Line,HFP,A2DP,AVRCP,Seçim üçün NFC |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk oluntop cüt buynuzlu bluetooth stereo dinamik”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.






Reviews
heç bir fikir var.