-35%
10W bas inkişaf etmiş bluetooth natiq
$19.99 $12.99
Xüsusiyyətləri:
1).ilə 2 natiq və bir passiv natiq
2).material:Crystal UV touch top + Rubber neft tərəflər + Damping cusjion bottom
3):NFC funksiyası(fakultativ)
4).1200mha oluna lithium batareya in Daxili,7saat oynayan zaman qədər
5)mikrofon inşa Hands pulsuz Dinamik /
6)Voice təlimat
7)dəstək :Aux line-in
8)TF kart optional
9)IPX5 suya səviyyə
- təsvir
- Reviews(0)
- Q & A
təsvir
| Bluetooth Protokolu | versiya 3.1+EDR |
| Bluetooth diapazonu | 10m |
| Dinamik bölməsi | 40mm * 1 |
| Çıxış gücü | 3W |
| Empedans | 4Oh |
| Tezlik | 1200Hz-dən 20kHz-ə qədər |
| Signal / səs-küy nisbəti | >75dB |
| THD | <0.5% |
| batareya | 1200mAh Re-pullu Lithium |
| Ölçülər | 172*61*59mm |
| çəki | 580/680g |
| Rəng | Mavi/Yaşıl/Çəhrayı/qara/ağ |
| İşləmə müddəti | 16 saat |
"Nəzərdən keçirmək üçün ilk olun10W bas inkişaf etmiş bluetooth natiq”
Siz olmalıdır daxil bir baxış ismarıc.






Reviews
heç bir fikir var.